İş Modelinize Özel Çözümler Sunuyoruz!

Her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları vardır. Bazen önceliğiniz reklam yatırımından elde ettiğiniz geliri (ROI) artırmaktır. Bazen de müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak bir web sitesi önceliğinizdir.

Neler Yapıyoruz

Dijital Pazarlama Çözümlerimizle
Tanışın

Markanızı Nasıl DİGİ
Yapıyoruz

Bilgi Mimarisi ve Kategori Ağacı​

Doğru bir bilgi mimarisi, web sitenizin kullanıcı deneyimini önemli ölçüde artırabilir ve ziyaretçilerinizin istedikleri bilgilere kolayca erişmelerini sağlayabilir. Bu nedenle, sizin de web sitenizin kullanıcı dostu ve düzenli bir yapıya sahip olmasını istiyorsanız, doğru bir bilgi mimarisi oluşturmak için profesyonel yardım alabilirsiniz.

Biz, sağlık turizmi sektöründe hizmet veren web siteleri için özel olarak tasarlanmış bilgi mimarisi hizmetleri sunuyoruz. Web sitenizin içeriğini, düzenli ve mantıklı bir şekilde organize ederek, ziyaretçilerin istedikleri bilgilere kolayca erişmelerini sağlıyoruz. Bu sayede, ziyaretçileriniz web sitenizde daha uzun süre kalacaklar ve daha yüksek bir dönüşüm oranı elde edeceksiniz.

Bilgi Mimarisi

Bilgi mimarisi web sitenizde ve mobil uygulamanızda yer alan içeriklerin kullanıcılara doğru konumda ve kolay ulaşılabilir bir şekilde verilmesi için önemli bir konudur.

SEO Uyumlu İçerik

Arama motorlarının içriklerinizi kolay ve doğru bir şekilde inexlemesi ve organik trafiğinizi artıracak diğer çalışmalar

Kullaıcı Dostu Arayüz

Modern tasarım trendlerini kullanıcı alışkanlıklarına uygun bir şekilde uyguluyoruz.

Kategori Ağacı

Kullanıcı dostu kategori ağacı, kullanıcıların istedikleri içeriği kolayca bulmalarını sağlayacak şekilde tasarlanmış bir içerik sistemidir.

Özgün İçerik

İçeriklerinizin yazım dili ve kapsamı markanızın dinamiklerine dayanmalıdır.

Kurumsal Website Tasarımı

Hedef kitleniz ve marka dinamikleriniz için uygun bir tasarım, içerik ve bilgi mimarisi. Uçtan uca tasarlanmış bir deneyim serüveni.

Kurumsal Kimlik

Modern tasarım trendlerini kullanıcı alışkanlıklarına uygun bir şekilde uyguluyoruz.

Mobil First

Hedef kitle kullanım alışkanlıkları odağında mobil cihazlar için tasarlanımış, hızlı ve kullanışlı deneyim

Kurumsal kimliğinize uygun, güncel  tasarım trendleri ve kullanıcı alışkanlıkları odağında tasarlanmış . 

İşinizi hedef kitlenie en efektif şekilde aktarabilmeniz için tasarlanmış hızlı ve kullanışlı web siteleri tasarlıyoruz.

Copyright © 2021. Designed by Make Me Digi