MakeMeDigi

Dijital Reklam

İnternet reklamcılığı hizmetlerimiz ile en kısa zamanda, en az maliyetle, en doğru müşteriye ulaşmanızı ve optimum sonuçları almanıza yardımcı oluruz.

Sürekli Optimizasyon

Welcome fat who window. Removing welcomed civility or hastened.

Anahtar Kelime Analizi

Welcome fat who window. Removing welcomed civility or hastened.

Doğru Hedef Kitlesine Ulaşma

Hedef Kitlesine Ulaşma sdfsdf

Performans Raporlama

Welcome fat who window. Removing welcomed civility sdfsdf

Reklam Yönetimi İle Alakalı Sık Sorulan Sorulan

Reklamların geri dönüşleri reklam yayını girdiği zaman başlar. Reklam görüntülemeleri ve tıklamaları reklam panelinden takip edilebililir. Fakat reklam performansının ölçülebilmesi ve performansı üzerine doğru şeyler söyleyebilmek için reklam yayına girdikten sonra raporların ölçülebilir olabilecek kadar zaman geçmesi gerekiyor.

Reklamlar Ne Kadar Sürede Yayında Kalıyor?

Bunun net bir süresi yok. Reklamın yayında kalma süresi sizin bütçenize, tıklama başına verilen maliyete göre değişkenlik gösterebiliyor. Reklamlar günlük bütçeyi aştığında veya belirlenen zaman aralığı dolduğunda yayınlanmaz.

Reklam Yönetim Panelini Biz De Görebiliyor Muyuz?

Elbette. Biz tüm reklam yönetimini şeffaf bir şekilde sizin paneliniz üzerinden sağlıyoruz. Böylece yaptığımız değişiklikleri, ulaştığımız raporları bizim gibi siz de görebiliyorsunuz.

Ne Kadar Bütçe Ayırmam Gerekiyor?

Bütçe tamamen sizin ekonomik durumunuzla doğru orantılı. Günlük 30 tl de ayırabilirsiniz 300 tl de. Reklam sürekliliği ve geri dönüşleri de bu miktarla doğru orantılı oluyor genelde.

İstediğimiz Zaman Reklamları Durdurabiliyor Muyuz?

Evet. Reklamları dilediğiniz zaman duraklatabilirsiniz. Duraklatılmış reklamlar da dilediğiniz zamanda aynı yapıyla tekrar yayına alınabilir.

Kaç Tane Anahtar Kelime Seçebiliyoruz?

Anahtar kelime seçimi bulunduğunuz sektöre göre değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle anahtar kelime sayısında herhangi bir kısıtlama yok. Performansı en iyi şekilde sağlayacak anahtar kelimeler tercih ediyoruz.

Siz de Markanızı DİGİ Yapın! Satışlarınızı Artırın…

Dijitalde varolmak, markalar için her geçen gün daha da önemini artırırken siz de hemen yerinizi alın. Her ölçekte firmaya uygun paketlerimiz ile hemen tanışalım..

 • Kurumsal Kimlik

  Modern tasarım

 • Dijial Dönüşüm

  İşinizi dijitalleştirelim

 • SEO

  Kolay bulunun

 • Dijital Reklam

  Reklam optimizayonu